3..2..1
trabzon-grup-tabela-tasarimitrabzon-grup-tabela-tasarimi

Trabzon Grup – Tabela Tasarımı

Trabzon Grup – Tabela Tasarımı

Tabela tahtadan, sacdan vb. malzemelerden yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levha. Kurumunuzun dışarıya yansıyan yüzü olan tabela, ne kadar gelenekselleşen bir uygulama gibi görünse de tanıtımınız ve bulunabilirliğiniz için gerekli bir reklam ögesidir. Tabela tasarımında karmaşadan ziyade konunun anlaşılabilir olması gerekir. Logonuz ve hizmetlerinizin kısa bilgilendirmesi sizin için yeterli olacaktır.

Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleri sayesinde canlı bir ekonomik alan haline gelmiştir. Bu durum hem tabela firmalarına bir kazanç imkanı sağlamakta, diğer taraftan ise, teknolojiden faydalanılarak hazırlanan tabelalarla firmalar müşterilerini ve kazançlarını artırma şansına sahip olabilmektedir.

Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi; çeşitli alanlarda kullanılan ışıklı tabela , totem, bilboard ve led tabela alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler.

Bu bakımdan tabela günümüzde reklam sektörü için önemli bir yerdedir.

Yorum Yok

Yorum Yaz