Trabzon Reklam Ajansı

Grafik Tasarım

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. İki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesi gereken, yaratıcılık gerektiren bir iştir.

Baskı, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi pek çok farklı alanda dijital ya da dijital olmayacak şekillerde uygulanabilir.

Firmanızın yada kişisel olarak kurumsal bütünlüğünüz adına grafik tasarım hizmetleri çok büyük önem arz eder. Kurumsal bütünlük sağlanarak çeşitli alanlarda grafik tasarım hizmetlerinizi hazırlayarak en isabetli iletişim şeklini sağlıyoruz. Grafik tasarım için gerekli olan materyallerinde hazırlanmasında profesyonel destek sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik ürünleri markalaşma sürecindeki en önemli ürünlerdendir.. Markanızın hedef kitlesi ile iletişime geçtiği tüm noktalarda en kaliteli kurumsal ürünlerimiz ile Trabzon’da hizmetinizdeyiz.

Web Tasarım

İşinizi en iyi şekilde tanıtan, görsele önem veren, modern tasarım ve mobil uyumlu arayüz ile rakiplerinizin bir adım önünde olun. Arkaplanda yüksek hızlı sunucu seçimi ile sayfalarınızın açılış hızını yüksek tutuyoruz. Böylece google vb. arama sitelerinde üst sıralarda çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital Baskı

Dijital baskı; kişi, kurum yada kuruluşların ihtiyaç duyduğu basılı materyallerin büyük format baskı makinelerinde çıktı alınması işlemidir.

Trabzon dijital baskı, Roland Versaworks RE-640 makinesi kullanmaktadır. 160cm genişlikte ve 50 metreye varan uzunlukta baskılar alınabilmektedir. Büyük format baskıların kalitesinden ödün vermeden, keskin görüntü ve canlı renklerde baskı alınmaktadır.

Lazer Kesim

Bünyemizde bulunan lazer kesim ve kazıma makinesi ile Trabzon’da hizmet vermekteyiz. 130x90cm büyük çalışma tablası ile projeleriniz için ideal ölçülerdedir. Lazer Kesim Makinesi, 30cm otomatik tabla ile daha yüksek malzemeleri kolaylıkla işleyebilir. Yüksek kaliteli lineer ray ve arabalar ile hassas kesimler yapabilir.

(Visited 297 times, 1 visits today)