Üst

Floor Baskı

Dijital Baskı / Floor Baskı

Floor Baskı Nedir?

Yer grafiği olarak da bilinen genellikle mağaza, spor klüpleri, salonları ve okullarda bulunan floor grafik, üzerine baskı yapmaya elverişli olan zemine yapıştırılan  laminasyonlu bir malzemedir. Mal veya hizmet reklamı yada uyarı yapmak amacıyla zemine uygulanır. Mukavemetli ve yüksek mikronlu bir malzemedir. Canlı görünümü , deforme olmadan uzun süre dayanabilme özelliği ile giriş çıkış sirkülasyonun yoğun olduğu spor salonları,  mağazalar ve okullarda sıklıkla kullanılır.Hizmet tanıtımının yanı sıra büyük mağazalarda hangi ürüne nasıl ulaşılacağı ile ilgilide kullanılabilir.

Flor grafik dijital ortamda özel efektler kullanılarak üç boyutlu izlenimi verilebilen bir zemin uygulamasıdır. Kullanılacak malzemenin ve baskı makinasının kalitesi uygulamanın dayanıklılığını sağlayan en önemli unsurlardır. Floor grafik uygulamasında önem verilmesi gereken diğer bir önemli husus ise grafik tasarımın doğru ve dikkat çekici hazırlanmasıdır. Tasarımda kullanılan renkler ve objeler özellikle hizmet tanıtım reklamlarında doğru ve sıralı yerleştirilmelidir.

Floor Baskı Kullanım Alanları

Market, Mağaza, Fuar vb. alanlarda yer dekoru olarak kullanabilirsiniz. Tanıtım metinlerinizi, logonuzu veya ürün tanıtımlarınızı yaptırabileceğiniz floor grafik ile bir çok kitlenin dikkatini çekebilir, reklamınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Sizlerin isteğinize göre uzman ekibimiz ile birlikte profesyonel tasarım hizmeti vermekteyiz. Böylelikle en etkili floor grafik baskısına sahip olabilirsiniz.